+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

Польщу масово залишають десятки тисяч українців, на кордонах черги

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

Польщу масово залишають десятки тисяч українців, на кордонах черги

З Польщі на територію України активно повертаються українці. Лише протягом минулої ночі польські прикордонники пропустили 54 тисячі осіб. Такий ажіотаж викликав величезні черги на кордоні – деякі стоять на пунктах пропуску 8 і навіть 16 годин.

«На 4 прикордонних переходах з Україною Підкарпатського воєводства посилюється передріздвяний рух. Протягом минулої ночі прикордонники обслужили 54 тисячі мандрівників», – передає Польське радіо слова спікера Бещадського відділення Прикордонної служби Ельжбети Пікор. Вона зазначила, що така ситуація є звичайною перед Різдвом, але оскільки цього року свята співпали з вихідними, рух в Україну активізувався.

Повідомляється, що близько 16 годин доведеться чекати водіям і пасажирам легковиків, які перетинають кордон на пункті Корчова-Краковець, на пункті Медика-Шегині черга розтягнеться на 8 годин очікування.

Прикордонники, втім, відзначили, що у неділю число автомобілів скоротилося. Але вантажному транспорту все-одно потрібно чекати від 27 до 38 годин.

Раніше повідомлялося, що Польща закриє піший пункт пропуску на українському кордоні у Львівській області. Він буде діяти лише до кінця року. На початку жовтня в зв’язку з так званим італійським страйком польських контрольних служб на кордоні з Польщею виникли черги. Протягом доби в чергах знаходилося 860 автомобілів. Стало відомо, що Україна і Польща зустрінуться, щоб «звірити годинники» та обговорити розширення кількості пунктів пропуску на кордоні, де буде проводитися спільний контроль.

Автор: UA.NEWS

Facebook Comments
 
Inline
Inline