+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

Успішне працевлаштування українців в Польщі за допомогою агентства WEST 4 YOU

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

Успішне працевлаштування українців в Польщі за допомогою агентства WEST 4 YOU

Працевлаштування в Польщі відкриває великі перспективи для громадян, які не змогли знайти гідну роботу на території України. Це держава входить до складу Євросоюзу, тому заробітні плати як у фахівців, так і у різноробочих є тут досить високими.

Сьогодні робота за кордоном – мета багатьох людей різного віку. Але людині, яка вперше планує виїхати працювати за межі своєї країни, ризиковано самостійно займатися пошуком вакансії і оформленням всіх необхідних документів. Щоб уникнути проблем, бажано заручитися допомогою посередницької організації, якою є компанія WEST 4 YOU. Вона спеціалізується на наданні послуг з легального працевлаштування за кордоном. В обов’язки фірми входить надання базових консультацій з питань працевлаштування в Польщі, а також сприяння в підписанні трудового договору з роботодавцем.

 

переваги співпраці

Агентство з працевлаштування WEST 4 YOU забезпечує повну інформаційну підтримку кандидатам, які планують влаштуватися на роботу за кордоном, допомагає на етапі вибору вакансії і підписання договору. Фахівці фірми надають допомогу під час формування пакету документів для отримання робочої візи, надають достовірну та максимально повну інформацію про  вакансії. На даному етапі потенційний кандидат може дізнатися, яка сума заробітної плати на нього чекає, скільки доведеться працювати годин в тиждень, чи надається безкоштовне житло і т. Д.

Також фірма бере на себе обов’язок надавати підтримку здобувачеві після його виїзду за межі України. Фахівці не припиняють зв’язок з людьми, які вирушили працювати за кордон, допомагають у вирішенні адаптаційних питань, форс-мажорних ситуацій і т. Д.

 

Чому багато українців прагнуть працювати в Польщі?

Працевлаштування на території Польщі за допомогою агентства WEST 4 YOU є легальним. За умови укладення трудового договору іноземцю нараховується трудовий стаж, який буде враховуватися при розрахунку пенсії.

Важливим моментом, що привертає українців, є гідна оплата праці, можливість без особливих зусиль знайти підходящу вакансію.

Уряд Польщі забезпечує захист прав трудових мігрантів, так як зацікавлена ​​в припливі робочих в країну.

 

Inline
Inline