+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

Українцям тепер можна буде перебувати офіційно по робочій візі 12 місяців протягом 18 місяців

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

Українцям тепер можна буде перебувати офіційно по робочій візі 12 місяців протягом 18 місяців

Які зміни вносяться новими правилами з 1 сіяня 2019 року.
1. Продовження періоду роботи, що виконується без дозволу на роботу

Проект передбачає продовження строку роботи без дозволу на роботу на підставі заяви про доручення робіт іноземцям з окремих країн – до 12 місяців протягом наступних 18 місяців. Поки що це було шість місяців протягом 12 місяців.
2. Обов’язок подавати заявки на отримання дозволів в електронному вигляді

Іншою новиною є введення обов’язку подавати заявки на дозволи та заяви про намір довірити роботу. Однак це зобов’язання не буде перешкоджати суб’єктам господарювання, які не є тимчасовими установами, подаючи лише одну заявку на дозвіл на сезонну роботу або одну заяву в календарний рік.
3. Перевірка податкової заборгованості тільки в ПДФО та ПДВ

Також буде правило, згідно з яким, відповідно, губернатор провінції та староста, розглядаючи законність відмови у дозволі на роботу у випадку підозри, що заявка була подана на розгляд, перевірятиме лише оплату та заборгованість із податку на прибуток, а не всіх податків (наприклад, ПДВ, за активність цивільне право, нерухомість, місцеві податки).

4. Визначення польського роботодавця

Визначення польського роботодавця з’явиться, щоб відрізнити його від іноземного роботодавця, а посилання іноземного суб’єкта, який відправляє іноземця до роботи в Польщу та польську організацію, буде більш точно визначено для цілей застосування положень про дозволи на роботу.

5. Звільнити тимчасове агентство від необхідності отримання нового дозволу

Тимчасові служби будуть позбавлені необхідності отримати новий дозвіл на роботу у випадку зміни роботодавця-користувача, якщо тільки не змінюються умови працевлаштування іноземця.

6. Юридична робота – це робота, виконана за контрактом на роботу, очікуючи на отримання нового дозволу на роботу

Робота в строк очікування нового дозволу на роботу для іноземця у разі зміни позиції з одним і тим самим роботодавцем – після принаймні одного року роботи за контрактом на працевлаштування, якщо новий договір також є контрактом на працевлаштування та повний робочий день, вважатиметься законним.

7. Винагорода іноземця повинна бути скоригована до мінімальної заробітної плати

Роботодавець також повинен буде пристосовувати винагороду іноземця до зміни мінімальної заробітної плати.
8. Дозвіл на роботу буде виданий без інформації про старосту

Дозвіл на працевлаштування буде виданий без інформації про старосту, про нездатність задовольнити кадрові потреби польських безробітних у разі зміни посади іноземця після закінчення року роботи за контрактом на працевлаштування, якщо іноземець продовжує працювати за контрактом на роботу та на повний робочий день.

Джерело
https://www.portalfk.pl/…/od-2019-r.-beda-ulatwienia-przy-z

Facebook Comments
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Inline
Inline