+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

ЯК ВИБРАТИ НАДІЙНУ КОМПАНІЮ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

ЯК ВИБРАТИ НАДІЙНУ КОМПАНІЮ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

В Україні багато компаній, які займаються працевлаштуванням за кордоном. Як відрізнити чесну компанію від непорядної? Як потрапити на роботу, а не в рабство? Одним словом, як вибрати собі надійного рекрутера?

Перше, на що варто звернути увагу – чи є у Вашого рекрутера державна ліцензія на працевлаштування за кордоном? Вона видається Міністерством соціальної політики України тільки перевіреним і надійним компаніям. Без державної ліцензії працюють «чорні рекрутери», з якими потім проблем не оберешся.

Друге, з якими роботодавцями працює рекрутингова компанія? Це постійні відносини з перевіреними роботодавцями, або це якась одноразова шабашка? Це прямий контракт або ланцюжок з посередників, кожен з яких буде спустошувати Вашу кишеню, не відповідаючи за кінцевий результат?

Солідні компанії працюють, як правило, безпосередньо за довгостроковим контрактом тільки з перевіреними роботодавцями. Крім того, дуже позитивно характеризує рекрутингову компанію якщо вона є членом авторитетних міжнародних асоціацій роботодавців – визнання зарубіжних колег дорогого коштує.

Третє, який спектр послуг Вам надає компанія з працевлаштування за кордоном, крім надання вакансії? Вони допоможуть Вам скласти хороше резюме? Допоможуть успішно пройти співбесіду з роботодавцем? Вони оформляють всі необхідні документи? Вони допоможуть Вам купити квиток і підібрати житло за кордоном?

Хороші, надійні компанії працюють «під ключ»! З моменту Вашого першого звернення в компанію, і до прибуття до місця роботи, правильний рекрутер повинен подбати про все: знайти підходящу вакансію, організувати співбесіду з роботодавцем, оформити візу, яка дозволяє легально працювати, а також, що важливо, надати підтримку за кордоном, якщо виникне така необхідність.

І, нарешті, четверте, а яка репутація у рекрутингової компанії? Що Ви про неї знаєте? Що Ви чули про неї від інших? Все робиться так, як і обіцяли?

Якщо компанія працевлаштувала за кордоном сотні або тисячі клієнтів, як вона це декларує, то напевно про неї є безліч відгуків в інтернеті тих, хто з нею співпрацював раніше. Почитайте, що про неї пишуть, і вирішіть для себе, такому рекрутеру варто довіряти?

 
Inline
Inline