+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

Інструкція по реєстрації в Міжнародній системі грошових переказів Transfer Go

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

Інструкція по реєстрації в Міжнародній системі грошових переказів Transfer Go

Покроковий опис реєстрації в TransferGo
Действуем в 44 странах
Багато користувачів бояться або не до кінця розуміють процедуру реєстрації в Міжнародній системі грошових переказів онлайн TransferGo. Також, до нас надходили питання з приводу того, як же зробити свій перший переказ коштів. У зв’язку з цим, було зроблено покроковий опис даної процедури. Вам залишиться тільки підготувати свої дані з закордонного паспорта і дані банківських карт – Вашої і одержувача. Ви дізнаєтеся як зареєструвати свій профіль і зробити переказ, на прикладі одного з авторів даного блогу. Тож почнемо.

Крок 1. Заходимо на офіційний сайт www.transfergo.com, натискаємо кнопку “Реєстрація”:

Нажимаем кнопку "Регистрация":

Крок 2. Заповнюємо необхідні дані: – Вибираємо “Особистий”; – Вписуємо свою електронну пошту; – Придумуємо пароль не менше 6 символів; – За бажанням можете вписати код запрошення west4you  в такому випадку перший переклад буде безкоштовний; – Натискаємо “Зареєструватися”:

На сторінці читаємо інформацію, натискаємо на кнопку “Почати”:

Відкривається сторінка особистого кабінету:

Страница личного кабинета

Крок 3. На електронну пошту, щойно зазначену при реєстрації, прийде лист від TransferGo з проханням підтвердити Email. Заходимо на свою пошту і підтверджуємо реєстрацію, натиснувши на кнопку «Підтвердити адресу ел. пошти »:

Крок 4. Після підтвердження пошти, автоматично потрапляємо в свій профіль. – В правому верхньому кутку натискаємо на кнопку “Профіль” – У випадаючому меню вибираємо “Налаштування”:

Крок 5. Заповнюємо профіль своїми даними на англійській мові, бажано з закордонного паспорта, щоб не допустити помилок. Після заповнення всіх даних, натискаємо “Зберегти зміни”:
Заполняем профиль

Крок 6. У правому верхньому кутку натискаємо на кнопку “Відправити гроші”:
Нажимем отправить деньги

Крок 7. Заповнюємо дані про переведення: – У першому списку вибираємо країну з якої Ви хочете відправити гроші і бажану суму. – У другому списку вибираємо країну одержувача і валюту, наприклад для України це гривні (UAH) і євро (EUR).

Будьте уважні! Вибирайте ту валюту у одержувача, яку підтримує його карта. Наприклад, на гривневу карту Приват Банку слід переводити тільки гривні, а на валютну в євро – відповідно євро.

Натискаємо кнопку “Продовжити”:

Крок 8. Натискаємо на кнопку “Відправити новому одержувачу”:
Нажимаем Отправить новому получателю

Крок 9. Заповнюємо дані одержувача англійською мовою: – ім’я одержувача; – прізвище одержувача; – номер телефону одержувача; – останні 4 цифри номера карти ПриватБанку одержувача. Бажано вказати “Карту для виплат” Приват Банку в такому випадку Ви уникнете додаткових комісій при знятті. – Натискаємо кнопку “Продовжити”

Крок 10. Огляд даних і вибір способу оплати: – За бажанням вказуємо мета переказу; – За бажанням вказуємо електронну пошту одержувача, в такому випадку одержувач отримає повідомлення про що надійшов переказ; – Вибираємо пункт “Дебетова або кредитна карта”; – Натискаємо кнопку “Підтвердити дані”:

Крок 11. Заповнюємо дані з власної банківської карти: – Ім’я та прізвище (буде заповнено системою); – Номер картки (16 цифр на лицьовій стороні картки); – Дату, до якої дійсна карта (до мм / рр на лицьовій стороні картки); – Код CVV (на зворотній стороні картки); – Натискаємо кнопку “Оплатити”:

Крок 12. Після натискання на кнопку “Оплатити” автоматично переходимо на сторінку Банку, послугами якого Ви користуєтесь. Вводимо SMS пароль з банку для підтвердження оплати. Тим самим підтверджуємо платіж. На скріншоті вказано вікно підтвердження банку Милленниум. Зображення на екрані може відрізнятися, якщо ви користуєтеся послугами іншого банку:

Після обробки платежу Банком, автоматично повертаємося до свого профілю: – Натискаємо на кнопку “Перейти до панелі управління”:

Крок 14. Тут можна переглянути статус і деталі переказу: – Натискаємо на кнопку “Деталі”:

На сторінці можна переглянути всю інформацію про переведення:

На цьому процедура реєстрації і відправки грошей в TransferGo завершена. На електронну пошту Ви додатково отримаєте повідомлення про статус платежу. На електронну пошту одержувача (якщо її вказали при відправленні переказу) прийде повідомлення від TransferGo:

Скріншот зарахованого переказу на карту Приват Банку:

Facebook Comments
 
Inline
Inline