+380 98 927 55 18
west4you.jobs@gmail.com

Пропонуємо Тобі 5 Youtube-каналів, котрі допоможуть із вивченням польської мови.

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

Пропонуємо Тобі 5 Youtube-каналів, котрі допоможуть із вивченням польської мови.

Czy mowisz po polsku? 🤔🤔🤔
Пропонуємо Тобі 5 Youtube-каналів, котрі допоможуть із вивченням польської мови.

Здобути нові знання та навички з польскої можна не виходячи з дому – за допомогою пізнавальних, захоплюючих і, головне, безкоштовних онлайн-уроків. Щоб допомогти вам обрати ефективне онлайн-навчання, ось список з 5 Youtube-каналів для вивчення польської мови.

1)Канал “Говоримо польською”
На україномовному каналі Говоримо польською зібрані і регулярно додаються відеоролики, що дозволяють ознайомитися з такими базовими темами сучасної повсякденної комунікації, як числа, часи доби, місяці, види діяльності, спілкування в готелі, ресторані, магазині, в банку, в аеропорту, на вокзалі і так далі.
https://www.youtube.com/channel/UCj1YhRoN9Qe_6DewBMRG..

2)Канал “Oratio”
На каналі школи польської мови та культури Ораціо розповідають про граматику і фонетику польської мови, про те, як правильно вітатися і прощатися польською, які слова і фрази використовувати в різних життєвих ситуаціях.

3)Канал “Let’s Polish”
Англомовний блог поляка Дарека, який у веселій і захоплюючій формі розповідає про корисні фрази польською мовою. Зокрема, Дарек розповідає про польський сленг і лайку, про найскладніші польські слова й вирази, про стереотипи про поляків і Польщу і про багато іншого.
https://www.youtube.com/channel/UC9a-V-9qyKXxSyxEBDC5..

4)Канал “Polish For Beginners”
Polish for Beginners (Польська для початківців) – це канал, який з 2011 року веде полька Анета. Короткі і пізнавальні відеоролики допоможуть отримати й поглибити вже наявні знання з польської лексики та граматики.
https://www.youtube.com/channel/UC86gRJZKtGvJ_6jDNc2U..

5)Канал “Polski z Anią // Polish with Ania”
Доцент центру польської мови і культури для іноземців Полонікум при Варшавському університеті Анна Рабчук представляє захоплюючі й ефективні відеоуроки про граматику польської мови.
https://www.youtube.com/channel/UCOJ8InFS6bdCVzsZKIdm..

Facebook Comments
 
Inline
Inline